Zastrzeżenia prawne

Zawartość stron

Zawartość strony oraz wszelkie jej elementy, w tym układ i znaki graficzne są chronione prawem autorskim.

Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej są publikowane dla celów informacyjnych i reklamowych.

Pomorskie Centrum Kształcenia Dorosłych nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i sposób wykorzystania.  Akty prawne zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią źródła prawa.

Bezpieczeństwo

Pomorskie Centrum Kształcenia Dorosłych nie ponosi odpowiedzialności za niezależne od niej nieprawidłowe pod względem technicznym działanie strony oraz za przerwy w jej dostępności.

Pomorskie Centrum Kształcenia Dorosłych nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, przypadkowe, wtórne, pośrednie lub jakiekolwiek inne szkody lub odszkodowania wynikłe z dostępu do i/lub korzystania z tej witryny internetowej.

Pomorskie Centrum Kształcenia Dorosłych nie przyjmuje na siebie także żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, jakie mogą zainfekować sprzęt komputerowy lub inne urządzenia w związku z dostępem do tej witryny, korzystaniem z niej lub pobieraniem z witryny jakichkolwiek materiałów, danych, tekstów, zdjęć, plików.

Pomorskie Centrum Kształcenia Dorosłych nie ponosi odpowiedzialności za treść, politykę w zakresie ochrony poufności lub funkcjonowanie wszelkich zewnętrznych stron i/lub witryn, do których odsyłacze (linki) zamieszczone są w niniejszej witrynie internetowej.

Zmiany warunków i zastrzeżeń

Pomorskie Centrum Kształcenia Dorosłych może w dowolnym czasie wprowadzać zmiany do niniejszych zastrzeżeń aktualizując informacje zamieszczone na tej stronie.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pomorskie Centrum Kształcenia Dorosłych zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.